sex shop
sex shop

AGF 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) 3. Olağan Genel Kurulu Antalya Kemer Fame Residence Otel’de yapıldı.
Bu haber 2019-11-11 12:10:28 eklenmiş ve 387 kez görüntülenmiştir.

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) 3. Olağan Genel Kurulu Antalya Kemer Fame Residence Otel’de yapıldı.

Tek liste ile yapılan genel kurulda mevcut başkan Mevlüt Yeni oy birliği ile yeniden genel başkan seçildi.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Teşkilatlanma Başkanı Sefa Özdemir’in divan başkanlığını yaptığı genel kurulda Abdulkadir Kalendar başkan yardımcısı, Ali Cihangir ve Rasim Gündüz ise kâtip üye olarak görev yaptı.

Toplantıya AGF üyeleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve

Gazetecileri Derneği, Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti, Burdur Gazeteciler Cemiyeti, Isparta Gazeteciler Cemiyeti, Alanya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği delegeleri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan genel kurul, faaliyet ve denetim kurulu raporlarının okunması ile devam etti. Her iki raporda delegeler tarafından oy birliği ile ibra edildi.

Divan Başkanı Sefa Özdemir, genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek toplantıya katılan delegelere teşekkür etti. Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu içerisinde en faal federasyonlardın biri olduğunu belirterek, genel başkan Mevlüt Yeni’yi çalışmalarından dolayı takdir ettiklerini vurguladı.

Tek liste ile yapılan seçimde Mevlüt Yeni, yeniden Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı seçildi.

Genel kurul üyelerine hitap eden AGF Başkanı Yeni, gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı delegelere teşekkür etti.

 

Yeni, "Kuruluşumuzdan bu yana emeği geçen bu günlere gelmemizde bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. AGF Akdeniz bölgesinin medya çatı örgütüdür. Biz ye iç gez Federasyonu veya Cemiyetleri değiliz. Bölgedeki meslektaşlarımızın sorunları, dertleri bizim derdimizdir. Sorunlarımızın çözümü için, birlik beraberlik için, bölgesel bir yapılanmaya ihtiyaç vardı. Bizler bu amaca hizmet etmek üzere yola çıktık emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Kimsenin arka bahçesi değiliz, tabela Derneği, Federasyonu asla değiliz. Sektörümüzün sorunları için il il çalışmaya devam edeceğiz. AGF sadece kendi sektörünün sorunlarına değil var olduğumuz bölge ve illerin tanıtımına, sorunların çözümüne katkı koymak adına elini değil gövdesini taşın altına koyan bir kurumdur" ifadelerinde bulundu.

Kongreye Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Sivil Toplumla İlişkiler Antalya İl Müdürü Hüseyin Kurtay katılarak delegelere hitaben medyanın önemi üzerine birer konuşma yaptılar.

Mevlüt Yeni başkanlığındaki Akdeniz Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu asil üyeleri Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir,  Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve

Gazetecileri Derneği adına Didem Gürsoy, Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu, Burdur Gazeteciler Cemiyeti adına Adnan Taraşlı, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Duran Yenigün’den oluştu.

Denetleme Kuruluna Burdur Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, Hatay’dan Bostan Yılmaz, Antalya’dan Suat Ekiz seçilirken, Disiplin Kurulunda ise Antalya’dan Abdulkadir Kalendar, Burdur’dan Ercan Taraşlı ve Osmaniye’den Lutfi Taner Deniz yer aldı.

AGF’nin Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu üst kurul delegeleri ise; Mevlüt Yeni, Ali Cihangir, Şevket Karahan, Ahmet Yetişen, Ahmet Duran Yenigün, Gaye Coşkun, Didem Gürses, Adnan Taraşlı, Arslan Deveboylu, Abdülkadir Kalander, Şükrü Tozluklu, Şükran Sibel Atasoy, Bostan Yılmaz, Sinan Çeviren, Fazıl Tunç, Birol Bebek, Kürşat Tuncel ve Arzu Erkorkmaz’dan oluştu.

ETİKETLER : son dakika osmaniye gündem flaş haber haber osmaniye osmaniye haber
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Çınar Gazetesi | Osmaniye Haber,Son Dakika Haberleri,Flas Haber
© Copyright 2013 Hakan Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop